Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11184 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
4469 kez okundu
4268 kez okundu
8155 kez okundu
152 kez okundu
3263 kez okundu
149 kez okundu
221 kez okundu
155 kez okundu
25644 kez okundu
Rastgele Videolar
Cesareti Olan Var Mı?
1 ay 17 gün 4 saat 46 dk önce eklendi
134 kez izlendi
Asker Nasıl Gaza Getirilir
1 ay 16 gün 5 saat 30 dk önce eklendi
87 kez izlendi
21 aylık sevimli bebek harika yüzüyor!
1 ay 10 gün 7 saat 53 dk önce eklendi
49 kez izlendi