Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11343 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
14006 kez okundu
2873 kez okundu
208 kez okundu
5532 kez okundu
252 kez okundu
201 kez okundu
45793 kez okundu
12812 kez okundu
214 kez okundu
Rastgele Videolar
Vine Sihirbazı Zach King'ten Yeni Muhteşem Gösteriler..
7 ay 12 gün 8 saat önce eklendi
324 kez izlendi
Şimdiye kadar gördüğüm en büyük tırtıl..
7 ay 11 gün 10 saat 46 dk önce eklendi
216 kez izlendi
Kızdan erkeğe osmanlı tokadı!
7 ay 11 gün 4 saat 39 dk önce eklendi
441 kez izlendi