Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11290 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
11061 kez okundu
179 kez okundu
190 kez okundu
18054 kez okundu
3925 kez okundu
3338 kez okundu
186 kez okundu
269 kez okundu
271 kez okundu
3941 kez okundu
Rastgele Videolar
Hunharca Gülen Adam (Yeni Versiyon)
4 ay 18 gün 9 saat 13 dk önce eklendi
151 kez izlendi
Bu Köpeğin Yaptıklarına Çok Şaşıracaksınız
4 ay 18 gün 5 saat önce eklendi
137 kez izlendi
Kendini Sohbete Kaptırıp Mikrofonu Karıştırmak
4 ay 13 gün 9 saat 11 dk önce eklendi
108 kez izlendi