Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11384 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
21508 kez okundu
23682 kez okundu
49601 kez okundu
14895 kez okundu
6592 kez okundu
168 kez okundu
3163 kez okundu
190 kez okundu
2680 kez okundu
2434 kez okundu
Rastgele Videolar
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar
9 ay 5 gün 11 saat önce eklendi
195 kez izlendi
Futbol Tarihindeki En İyi Frikik Taktiği
9 ay 10 gün 9 saat 18 dk önce eklendi
436 kez izlendi
Vampir Kılığına Girip Sokakta İnsanları Korkutmaca
9 ay 4 gün 9 saat önce eklendi
522 kez izlendi