Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11909 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
4741 kez okundu
456 kez okundu
594 kez okundu
188512 kez okundu
432 kez okundu
10676 kez okundu
3118 kez okundu
6295 kez okundu
415 kez okundu
3206 kez okundu
Rastgele Videolar
Su birikintisini geçmenin en kurnazca yolu!
2 yıl 6 ay 17 gün 1 saat önce eklendi
900 kez izlendi
Araba İşte Böyle Yıkanır..
2 yıl 6 ay 16 gün 2 saat 9 dk önce eklendi
1329 kez izlendi
Türk ve Hollandalı askerin bilek güreşi
2 yıl 15 gün 2 saat önce eklendi
1185 kez izlendi