Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11551 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
2776 kez okundu
10873 kez okundu
16260 kez okundu
4151 kez okundu
11350 kez okundu
3930 kez okundu
255 kez okundu
300 kez okundu
Rastgele Videolar
Dünyanın En Büyük Kedisi - Herkül Liger
1 yıl 7 ay 6 saat önce eklendi
468 kez izlendi
İsim Sırasına Göre Yemek Yiyen Köpekler
1 yıl 7 ay 3 saat 7 dk önce eklendi
669 kez izlendi
Ayağı Daha Gaz Pedalına Yetişmiyor Yaptığı İşe Bak!
1 yıl 7 ay 5 saat 22 dk önce eklendi
614 kez izlendi