Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11830 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
12959 kez okundu
2889 kez okundu
3376 kez okundu
360 kez okundu
15644 kez okundu
4067 kez okundu
Rastgele Videolar
Uyuyan Bebeğe Gangnam Style Dinletilirse Ne Olur?
2 yıl 4 ay 20 gün 10 saat 16 dk önce eklendi
961 kez izlendi
Cesur Bir Kadın vs. Vahşi Çitalar
2 yıl 4 ay 13 gün 10 saat 43 dk önce eklendi
933 kez izlendi
Dünyayı Hüzne Boğan Çocuk Omayra Sanchez
3 ay 20 gün 22 saat 12 dk önce eklendi
479 kez izlendi