Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11467 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
4460 kez okundu
13946 kez okundu
9632 kez okundu
2527 kez okundu
435 kez okundu
58324 kez okundu
261 kez okundu
3236 kez okundu
243 kez okundu
Rastgele Videolar
Genişleyebilen Harika Masa Tasarımı
1 yıl 1 ay 8 gün 25 dk önce eklendi
495 kez izlendi
Düğünde Oynayan Kızı Kucaklayıp Kaçırdılar
1 yıl 1 ay 15 gün 2 saat 25 dk önce eklendi
457 kez izlendi
Örümcek yuvasından çıkan yavrular
1 yıl 1 ay 15 gün önce eklendi
405 kez izlendi