Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11669 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
17518 kez okundu
375 kez okundu
11881 kez okundu
2691 kez okundu
267 kez okundu
4308 kez okundu
4687 kez okundu
7675 kez okundu
20783 kez okundu
511 kez okundu
Rastgele Videolar
Böyle bir dans izlememişsinizdir! Tek kelimeyle Harika!
2 yıl 1 dk önce eklendi
917 kez izlendi
Evden Çıkarken Depozitosunu Alamayan Gencin İntikamı
2 yıl 1 gün 48 dk önce eklendi
630 kez izlendi
İşte balinanın bomba gibi patladığı an!
2 yıl 1 saat 37 dk önce eklendi
617 kez izlendi