Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 11755 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
367 kez okundu
3470 kez okundu
58709 kez okundu
423 kez okundu
524 kez okundu
351 kez okundu
4753 kez okundu
4250 kez okundu
Rastgele Videolar
Boş Karınca Yuvasına Eritilmiş Alüminyum Dökülürse..
2 yıl 2 ay önce eklendi
881 kez izlendi
Sıcaktan Bunalan Orangutan Bakın Nasıl Serinlemeye Çalıştı
2 yıl 2 ay önce eklendi
515 kez izlendi
Futbol Tarihindeki En İyi Taktiklerden Biri
2 yıl 2 ay önce eklendi
1075 kez izlendi