Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 12089 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
3765 kez okundu
655 kez okundu
499 kez okundu
3171 kez okundu
606 kez okundu
2857 kez okundu
7851 kez okundu
3499 kez okundu
644 kez okundu
42819 kez okundu
Rastgele Videolar
Düşündüğünüzden Daha Fazla Etkileyici: Büyük Bir Gemiyi Karaya Vurdurmak
3 yıl 16 gün 10 saat önce eklendi
666 kez izlendi
Düğünde Oynayan Kızı Kucaklayıp Kaçırdılar
3 yıl 23 gün 8 saat önce eklendi
1038 kez izlendi
İnanılmaz Renk Değiştiren Araba!
3 yıl 16 gün 10 saat önce eklendi
1143 kez izlendi