Sıradan gel

Karlı bir kış günü genç bir adam dagda mahsur kalmış soğuktan ve açlıktan ölmek üzereyken bir ışık görmüş, ışık bir evden geliyormuş. Neyse adam evin kapısını çalmış, kapıyı yaşlıca bir kadın açmış adamı içeri almış, adam açım susuzum filan derken neyse adamın karnını doyurmuş yatarken yaşlı kadın iki kızını çağırmış, adama tanıtmış, bak demiş bu büyük kızım geçen yıl dul kaldı, bu küçük kızım halen bekar. Biz bu evde üçümüz yaşarız... adam bir bakmış hepsi birbirinden güzel ama yani ayıp olacak neyse akşam olunca yatmaya karar vermişler, ama kadın fazla yatağımız ve odamız yok demiş biz kızlarla beraber yatarız sende yerde yatarsın demiş adama.... adam kabul etmiş ve hepsi aynı odada yatmışlar.... biraz zaman geçince adamın aklına tabi malum aktivite gelmiş ama nasıl olur hepsi beraber uyuyorlar diye sesini çıkaramamış.... biraz daha zaman geçince, dul kız başlamış sayıklamaya:
- Dula gel, dula gel diye adam dayanamamış tabi hemen çıkmış yatağa dula sokulmuş, biraz takıldıktan sonra bekar kız başlamış konuşmaya:
- Bolu bırak dara gel, bolu bırak dara gel... adam mutlu bir şekilde kıza yönelmiş ama arada anne yatmakta.... adam tam geçerken kadının üstünden kadın başlamış sayıklamaya:
- Bok yeme sıradan gel, bok yeme sıradan gel..
Bu Fıkra 12151 Kere Okundu.
Rastgele Fıkralar
732 kez okundu
5061 kez okundu
8407 kez okundu
2681 kez okundu
3341 kez okundu
458 kez okundu
5764 kez okundu
3237 kez okundu
4377 kez okundu
Rastgele Videolar
Eve Gidince Hangi Programları İzliyorsun?
3 yıl 2 ay 23 gün önce eklendi
1124 kez izlendi
Balon Balığı Tehlike Anında Kendisini Nasıl Korur?
3 yıl 2 ay 16 gün 2 dk önce eklendi
955 kez izlendi
Jaguarın timsaha inanılmaz saldırısı!
3 yıl 2 ay 16 gün önce eklendi
1460 kez izlendi